Mitsubishi Electric: Urządzenia ścienne Premium Serii M - nagrodzone „Oscarem designu“

Mitsubishi Electric: Urządzenia ścienne Premium Serii M - nagrodzone „Oscarem designu“

 

Mitsubishi Electric: Urządzenia ścienne Premium Serii M – MSZ-EF nagrodzone „Oscarem designu“ - reddot design award 2015

  • Perfekcyjne połączenie wysokiej efektywności energetycznej z minimalistycznym designem
  • Połączenie japońskiej estetyki ZEN z europejskimi wymogami
  • Wysokiej jakości obudowa o prostych liniach i smukłym kształcie
  • Reddot design award kolejnym wyróżnieniem po iF-Design Award 2015 dla urządzeń MSZ-EF

 

 

Warszawa, 30. czerwca 2015 – Urządzenia Mitsubishi Electric serii Premium MSZ-EF zostały nagrodzone reddot design award 2015. Zdaniem jury urządzenia te to doskonałe połączenie najwyższej wydajności i minimalistycznego, eleganckiego wyglądu. Jednostki ścienne MSZ-EF to wg. przyznających nagrodę idealna symbioza estetyki japońskiej Zen z europejskimi preferencjami projektowymi. Urządzenia o tak czystych liniach i smukłym kształtom mogą być znakomitym wyposażeniem nowoczesnych wnętrz. Nagroda reddot design award 2015 jest już kolejną po iF-Design Award przyznanej tej serii produktów.

 

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium stanowią udane połączenie ambicji estetycznych z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dostępnych jest 6 wersji o mocy chłodniczej sięgającej 5,0 kW i mocy grzewczej sięgającej 5,8 kW, co pozwala na elastyczne dopasowanie do prawie każdej wielkości pomieszczenia.

 

Smukła obudowa i trzy dostępne kolory — błyszczący biały, błyszczący czarny i matowy srebrny — umożliwiają harmonijną integrację z wystrojem wnętrza. Korzystny wpływ na poczucie harmonii ma także bardzo niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 21 decybeli, co umożliwia montaż we wrażliwych na hałas pomieszczeniach mieszkalnych i gabinetach. Poprzez nowatorską technikę inwerterową dekoracyjne urządzenia ścienne Premium osiągają klasę efektywności energetycznej A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie grzania. Urządzenia serii MSZ-EF mogą pracować w układach typu Single lub Multi Split.

 

Reddot design award to nagroda, o której mówi się, iż jest Oscarem designu. Jest ona najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w dziedzinie wzornictwa. Wyróżnienie to przyznaje co roku Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Nagrodzone projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nagrodę przyznaje się w wielu kategoriach, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie designu, innowacyjność, kreowanie nowych trendów.